Податківці Донеччини виявили незаконне привласнення бюджетних коштів у сумі понад 57 мільйонів гривень

Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДПС у Донецькій області встановлено факти нанесення збитків комунальному підприємству протягом трьох років на суму 57,4 мільйона гривень.

У ході аналітичного дослідження фахівцями Податкової Донеччини було встановлено відносини комунального підприємства протягом 2018-2020 років з підприємством, що має ризики в оподаткуванні та у якого не простежується походження товару за ланцюгом постачання.

Підприємство, відповідно до Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 11 грудня 2019 року №1165, внесено до переліку платників податків, що відповідають критеріям ризиковості, а податкові накладні зупинено, але це не завадило комунальному підприємству перераховувати кошти протягом трьох років на адресу ризикового підприємства.

Сума легалізованих та конвертованих коштів у готівку склала понад 57 мільйонів гривень. Матеріали передано для прийняття рішення в межах КПК України до Національної поліції в Донецькій області.

- Реклама -