В одній зі шкіл Родинського учні тиждень навчаються без світла

У загальноосвітній школі №36, що у Родинському, учні тиждень навчаються без світла в класах. Про такі незручності журналістам повідомили батьки дітей.

«Світло є тільки в їдальні та в одному класі по всій школі. Самі бачите, яка зараз погода, на вулиці похмуро, у класах темно. Проте навчальний процес продовжується, за тиждень ця проблема так і не вирішилася», — розказали батьки.

Аби прояснити ситуацію, журналісти звернулися за коментарем до начальниці Покровського відділу освіти Марини Голуб, яка спілкуватися відмовилася, посилаючись на зайнятість.

Тоді батьки взяли ініціативу в свої руки та самі зателефонували Марині Олександрівні. Вона так пояснила відсутність світла:

«Заявку ми надали. Самі також чекаємо, коли буде зроблено ремонт. Проблема в тому, що кабель дуже старий, проблема з ним вже більше 20 років. Таких кабелів вже немає. Ця проблема постійна й там потрібна капітальна заміна кабелю», — зазначила начальниця відділу освіти.

Також Марина Голуб додала, що до понеділка питання з освітленням в класах має бути вирішено. Та чи буде так насправді, дізнаємося вже після вихідних.

 

- Реклама -