У Родинському за рахунок бюджету проводять стерилізацію та вакцинацію безпритульних собак

З кожним роком в Україні все актуальніше проблема безпритульних тварин. Нормальна законодавча база, яка б захищала права тварин в країні, поки що відсутня, а люди продовжують поводитися з кішками, собаками та іншими вихованцями, як з речами.

Задля регулювання чисельності безпритульних собак в Родинському, міська рада уклала договір на стерилізацію та вакцинацію тварин.

Так, у системі Прозорро було оголошено тендер, в якому прийняли участь ФОП «ВОРОТНІКОВ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ» та Громадська організація «ЗООКОНТРОЛЬ». Очікувана вартість становила 100 тисяч гривень.

Проте в ході аукціону суму договору вдалося знизити майже у двічі — до 55,5 тисяч гривень. Переможцем тендеру став підприємець з Харківської області Сергій Воротніков.

Згідно договору, вартість послуги для однієї тварини становить 1387 гривень 50 копійок. Загалом буде стерилізовано або кастровано, прищеплено, прокліпсовано 40 собак. Певний час вони проходитимуть післяопераційне утримання з харчуванням та необхідним доглядом, а згодом будуть повернені в місця свого звичайного існування.

Стерилізація собак у Родинському триває з 24 листопада та продовжиться до 30 листопада.

- Реклама -