У Покровську відбулося онлайн-засідання останньої сесії міської ради

Сьогодні, 24 листопада, у Покровську відбулася 88 сесія міської ради. Через карантинні обмеження її провели у форматі онлайн. На засіданні були присутні 20 з 36 депутатів. 

Першим питанням депутати розглянули внесення змін до бюджету 2020 року. Так, бюджет міста було зменшено на 34,8 мільйона гривень через невиконання дохідної частини у зв’язку із заборгованістю по заробітній платі ДП «ВК «Краснолиманська» та ТОВ «Краснолиманське», а також через введення карантинних заходів.

Також за рахунок обласного і державного бюджетів були виділені гроші на:

  • забезпечення подачею кисню КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» — 17 мільйонів 790 тисяч гривень;
  • закупівля засобів захисту учасників освітнього процесу в закладах середньої освіти під час каратину — 1 мільйон 127 тисяч 913 гривень;
  • відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими на заходи з енергозбереження та підвищення енергоефективності — 2 мільйони 205 тисяч гривень.

А з місцевого бюджету були виділені 3 мільйона гривень для комунального підприємства «Покровськтепломережа». З них 1 мільйон гривень — на виплату заборгованості за постачання природного газу, 1 мільйон 766 тисяч 100 гривень — на сплату електроенергії, 233 тисячі 900 гривень — для сплати заробітної плати працівникам підприємства.

Ще майже 260 тисяч гривень депутати виділили для виплати зарплати працівникам Муніціпальної служби правопорядку. Та 316 тисяч 800 гривень на доплату соціальним працівникам Територіального центру соціального обслуговування, які надають послуги вдома особам похилого віку.

Депутати одноголосно підтримали цей проект рішення.

Наступним питанням були внесені зміни до Програми соціального та економічного розвитку Покровська.

Далі на порядку денному стояла низка земельних питань. Проте розглядати кожне питання окремо депутати не схотіли, посилаючись на те, що вони розглядалися напередодні на засіданні земельної комісії. Таким чином було прийняте рішення проголосувати за земельні питання пакетом.

Наприкінці засідання 88 сесії міської ради один з депутатів запропонував в.п.міського голови Олексію Требушкіну відзвітувати перед мешканцями міста щодо виконаної протягом п’яти років роботи. Проте конкретної відповіді присутні від головуючого так і не почули.

Загалом на проведення сесії та прийняття рішень депутатам знадобилося близько півгодини.

 

- Реклама -