Покровсько-Ясинуватський військкомат було переформовано в Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

З 1 листопада Покровсько-Ясинуватський ОМВК було переформовано у Покровсько-Ясинуватський об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

Про це сьогодні, 19 листопада, під час прес-конференції розповів військовий комісар Покровсько-Ясинуватського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Ігор Валяєв.

Головна мета цього процесу – турбота про призовників та військовозобов’язаних, військовослужбовців та ветеранів військової служби.

«Основною метою такого переформатування є створення більш прозорої системи надання сервісних адміністративних послуг цивільним громадянам, військовим та їх сім’ям у питаннях соціального захисту», — підкреслив Ігор Станіславович.

Також він повідомив, що через розширення повноважень, було збільшено й штат працівників. Наразі до Територіального центру будуть прийняті психологи та соціальні працівники, які в подальшому будуть надавати необхідні послуги.

Було перефеормовано й відділ комплектування, який тепер складається з відділення призову та відділення рекрутингу.

Відділення призову займається питаннями щодо призову на строкову службу, а у відділенні рекрутингу працюють представники різних військових частин, які розповідають про переваги служби за контрактом та допомагають взяти письмову згоду (відношення до військової частини).

Також Ігор Станіславович повідомив, що військовий облік, відповідно до законодавства, буде покладатися на органи місцевого самоврядування, які й будуть надавати військовослужбовцям інформаційні послуги. А всі питанні стосовно соціальних гарантій – вже прерогатива територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Отже, тепер робота колишнього Покровсько-Ясинуватського військкомату, а відтепер Покровсько-Ясинуватського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, стала ще більш прозорою та відкритою для кожного громадянина.

- Реклама -