Мешканців Добропілля закликають сортувати сміття

У Добропіллі громадська спілка «Добропільське територіальне об’єднання власників житла НАДІЯ» в рамках проєкту «ЕКОМІСТО=ЕКОДІМ» встановили 9 контейнерів для збору вторсировини (ПЕТ та скла) на території міста. Тепер мешканців міста закликають сортувати сміття й зберегти довкілля.

Так, громадська організація протягом участі в проекті провела ряд зучтрічей з мешканцями Добропілля, де розповідала мешканцям про екологічну проблему суспільства та про терміни розкладання різних видів вторинної сировини.

Також учасниками ГО було встановлено 9 контейнерів для сортування і відтепер мешканці 40 багатоквартирних будинків, в районі яких встановлені ці самі контейнери, мають змогу приносити туди вторинну сировину.

Це дозволяє не забруднювати навколишнє середовище і не ховати цінні вторинні ресурси на полігонах. Як повідомляють учасники громадської організації,  станом на 8 листопада вже було зібрано і не вивезено на полігон ПЕТ –  413 кг, скла – 619 кг, які є цінними вторинними ресурсами.

Отже мешканців Добропілля закликають доєднатися до сортування сміття та зробити свій вагомий внесок у збереження довкілля.

- Реклама -