Покровський музей отримає грант в рамках конкурсної програми «Культура в часи кризи: інституційна підтримка»

Покровський історичний музей виграв грант в рамках конкурсної програми «Культура в часи кризи: інституційна підтримка» від Українського культурного фонду. Ця програма покликана на стабільний розвиток культурних та креативних індустрій в часи пандемії.

Так, завдяки отриманому гранту в Покровському історичному музеї до кінця 2020 року буде реалізовано декілька проектів.

  • Екскурсійна діяльність — організація екскурсій вулицями Покровська
  • Пам’яткоохоронна діяльність — дослідження та популяризація об’єктів культурної спадщини. В рамках програми інституційної підтримки буде залучений спеціаліст, який надасть консультативну допомогу щодо 12 об’єктів
  • Експозиційна діяльність — створення виставки об’єктів, серед яких є будівлі та промислові об’єкти кінця 19 — початку 20 століття, а також побудовані в радянські часи.
  • Формування корпоративного впізнаваного стилю — до цієї роботи буде залучений фахівець із досвідом співпраці із музеями. Також буде виготовлена сувенірна продукція в новому стилі, яку отримає кожен учасник заходів від Покровського історичного музею.
Працівники музею запрошують мешканців та гостей міста долучитися до цих активностей, які проводитимуться з дотриманням всіх протиепідемічних вимог. Дізнатися більш детальну інформацію або записатися на екскурсію можна за номером телефона 099-719-46-30 (Валерія).

 

- Реклама -