«Ситуація з ліками для лікування хворих на ковід в області болюча», — заступник начальника департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА Олександр Педенко

Сьогодні, 11 листопада, у Краматорську відбувся щоденний брифінг з питань запобігання розповсюдження коронавірусної хвороби, на якому обговорили забезпеченість медичних закладів ліками для лікування ковіду та виділення коштів на придбання засобів індивідуального захисту для навчальних закладів.

Так, начальник стратегічного відділу департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА Олександр Педенко зазначив, що ситуація з ліками в області «болюча».

«Ситуація дуже гостра. Більшість лікувальних закладів, які надають стаціонарну допомогу хворим ковідом, отримують ліки, так скажемо, «з колес». Склади медичних аптек більшість порожні, ліки доставляються, є перебої з ліками, але більшість необхідних ліків в закладах є. Керівники закладів намагаються робити невеликі запаси лікарських засобів. І область також їх зробила», — розповів Олександр Педенко.

А ось Тетяна Седашева, начальниця департаменту освіти Донецької ОДА доповіла про те, що з державного бюджету область отримала субвенцію на придбання у навчальні заклади засобів індивідуального захисту та засобів дезинфекції:

«Для закладів освіти області були виділені 22 мільйона гривень для закупівлі засобів індивідуального захисту та дезинфікуючих засобів. До кінця тижня ці гроші підуть на місця, на територіальні громади, і до кінця року на них мають закупити усе необхідне. Варто відзначити, що з початку навчального року на це вже було витрачено вже 30 мільйонів гривень».

Також під час брифінгу доповідачі відповіли на питання журналістів та громадськості, які стосувалися недостатньої кількості медичних працівників у закладах, які здійснюють лікування хворих на ковід, навчальний процес в області та проведення конкурсів і олімпіад.

 

 

- Реклама -