З завтрашнього дня у Добропіллі розпочинається ремонт вулиці Алмазна

З завтрашнього дня, 6 листопада, у Добропіллі розпочинається ремонт вулиці Алмазна. Про це повідомляється на офіційному сайті Добропільської міської ради.

Так, у липні 2020 року на сесії міської ради було прийняте рішення про ремонт цієї дороги за кошти обласного бюджету. Очікувана вартість реконструкції — 32 мільйони 953 тисячі 483 гривні 20 копійок.

27 серпня було оголошено тендер, в якому прийняли участь 5 підрядників, серед яких і добре відоме Покровську ТОВ «Агропромбуд», яке ремонтує вулицю Шосейну.

Переможцем тендеру стало ТОВ «ПЕРША УКРАЇНСЬКА ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ», яке запропонувало найнижчу ціну — 26 мільйонів 950 тисяч гривень. Згідно інформації з відкритих джерел, це підприємство зареєстроване у 2013 році в Києвській області. Співпрацював цей підрядник і з житлово-комунальним відділом Покровської міської ради — 49 договорів на майже 9 мільйонів гривень.

Також на сайті Добропільської міської ради зазначено, що рух транспорту по вулицям Алмазна та Комунальна буде припинено до завершення ремонтних робіт. Для зручності водіїв будуть встановлені відповідні дорожні знаки по вулицях Залізнича, Комунальна, на перехресті вулиць Восточна та Ходневича. Транзитному транспорту пропонуємо наступні альтернативні маршрути:

  • станція Мерцалове – с. Новошахове (раніше с. Рози Люксембург) – с. Золотий Колодязь — Т05-14;
  • в межах міста Добропілля по вул. Восточна (Т05-14);
  • в межах міста Добропілля по вул. Залізнична та через м. Білозерське (Т05-15).

Згідно договору роботи по ремонту вулиці Алмазна мають закінчитися до 30 вересня 2021 року.

- Реклама -