В Україні планують посилити карантин

Сьогодні під час брифінгу головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що Міністерство охорони здоров’я просить Уряд прийняти рішення про посилення карантинних обмежень. Це пов’язано зі збільшенням випадків інфікування коронавірусом по всій країні.

Так, за рекомендаціями МОЗу необхідно тимчасово припинити роботу закладів громадського харчування та розважальних майданчиків у торгівельно-розважальних центрах. Працювати мають лише магазини.

До того ж, необхідно заборонити проведення всіх культурно-масових заходів, а також обмежити діяльніть фітнес-центрів, басейнів та спортивних залів.

Також Віктор Ляшко зазначив, що треба заборонити діяльність тих підприємців, які не дотримуються карантинних норм.

Зміни можуть торкнутися регіони, які потраплять в «червону зону». Місцева влада не зможе вибирати, які саме обмеження вводити, а які — ні. Весь перелік обмежень необхідно буде ввести, якщо показник позитивних результатів тестування буде перевищувати 20%.

У «червоній зоні» планують дозволити відвідування дитячих садків і шкіл для учнів 1-4 класів. Учнів 5 (і старших) класів переводитимуть на дистанційну форму навчання.

- Реклама -