Покровські рятувальники попередили мешканців про небезпечність вибухових предметів

Сьогодні 3 жовтня рятувальниками Покровського району проведено профілактичний рейд серед мешканців міста Покровськ щодо правил мінної безпеки.

Під час бесід фахівці ДСНС закликали громадян в жодному разі не наближатися до невідомих предметів, що мають ознаки вибухонебезпечних, у тому числі не брати до рук та не зрушувати їх з місця. Крім того, особливу небезпеку становлять спроби самостійно ідентифікувати знахідку або, що гірше, розібрати її. Тому, співрозмовникам детально пояснили небезпеку таких вчинків та нагадали послідовність дій у разі виявлення невідомих предметів, а саме:

  • зупинитись;
  • не наближатись до предмету;
  • відійти на безпечну відстань шляхом, яким ви йшли;
  • попередити про небезпеку оточуючих;
  • негайно повідомити про знахідку Службу порятунку або Національну поліцію, надавши інформацію з детальним описом місця знаходження предмету та його характерні ознаки.

Рятувальники наголошують, вибухонебезпечні предмети – не іграшки! Тому кожен повинен відповідально ставитись до власної безпеки та неухильно виконувати встановлені правила.

Для того, щоб учасники бесід не забули рекомендації фахівців Служби порятунку, кожному було надано тематичні листівки превентивного характеру.

- Реклама -