Покровський відділ пробації залучив нових соціальних партнерів до співпраці

Покровський міськрайонний відділ філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області під час здійснення своєї діяльності постійно співпрацюють з державними та громадськими організаціями.

Завдяки співпраці з громадськими організаціями проводиться ефективна соціально-виховна робота, заходи з профілактики алкогольної залежності, вживання наркотичних речовин.

Так, сьогодні, 3 листопада, заступником начальника Покровського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області Іриною Доренською була проведена робоча зустріч з головою Благодійної організації «Благодійний фонд «Місто Милосердя» Денисом Бабенко з метою налагодження подальшої взаємодії.

Співпраця з даною організацією надасть можливість отримати послуги, спрямовані на мінімізацію криміногенних потреб суб’єктів пробації таких як житло, вживання алкоголю, вживання наркотичних засобів, ставлення до правопорушення, готовність до змін.

За результатами зустрічі домовились про підписання Меморандуму про співробітництво між Державною установою «Центр пробації» та БО «БФ «Місто Милосердя».

- Реклама -