Затвердження гімну, перерозподіл грошей та присвоєння звання «Почесний громадянин»: як у Покровську пройшла остання сесія 7 скликання

Вчора, 22 жовтня, у Покровську відбулася остання сесія міської ради 7 скликання, під час якої депутати перерозподілили кошти, прийняли новий гімн Покровська та затвердили низку земельних питань.

Так, на засіданні були присутні 15 депутатів. Ще 6 доєдналися до засідання в онлайн-режимі.

Депутатами було підтримане рішення щодо перерозподілу бюджетних коштів. Зокрема, було виділено бюджетні гроші на зарплати медичним працівникам, працівникам відділу культури та комунального підприємства «Управління міського господарства».

Також спрямовано 2 мільйони гривень на закупівлю медикаментів для невідкладної допомоги, 19,2 тисячі гривень — на закупівлю холодильників для лікарні, 1 мільйон 340 тисяч гривень на закупівлю засобів індивідуального захисту та дезинфікуючих засобів та 530 тисяч гривень для закупівлі кисневих концентраторів.

Ще майже 620 тисяч гривень було виділено на забезпечення протиепідемічних заходів під час проведення місцевих виборів.

Наостанок своєї каденції депутати 7 скликання виділили 1 мільйон 150 тисяч гривень на придбання спеціалізованого автомобіля для потреб державного пожежно-рятувального загону.

Також рішенням депутатів звання «Почесний громадянин Покровська» отримали Микола Колчин, Олександр Андрійович Швайко, Нині Авер’яновій, Олександру Васильєву, Людмилі Дубинці, Олександру Кандибко, Володимиру Ксьонзу, Володимиру Скачкову.

- Реклама -