У Покровську затримали машину з брудною агітацією від одного з кандидатів (Фото)

4 дня до місцевих виборів. На вулиці Маршала Москаленка у місті Покровськ поліцією була затримана автівка, наповнена, так би мовити, «чорною агітацією», де кандидат від ОПЗЖ Дмитро Артьомов намагається маніпулювати думкою городян, використовуючи ім’я шановної людини – Леоніда Байсарова.

У багажнику автівки знаходились велика партія листівок, яку вилучили правоохоронні органи. Від коментарів співробітники поліції відмовились, а в цей час в одному із місцевих ЗМІ Леонід Байсаров виступив із заявою:

«Ці плакати-фальшивка. На них написана брехня. Моє зображення просто вкрали і приписали мені слова, яких я не говорив».

Також Леонід Володимирович зазначив, що він звернувся до правоохоронних органів з вимогою покарати відповідно до Закону замовників і виробників передвиборної фальшивки.

Дані дії кандидата на посаду міського голови Дмитра Артьомова та партії ОПЗЖ можуть бути кваліфіковані як кримінальний злочин, за який винні можуть бути покарані позбавленням волі на строк до трьох років.

Нагадаємо, що нещодавно Дмитро Артьомов опинився у центрі брудного скандалу. До журналістів потрапила переписка та судовий позов, згідно якому Дмитро Артьомов заради політичної кар’єри та фінансових преференцій відмовився від власної дитини.

На що ще здатен цей кандидат у гонитві за «теплим місцем» біля міського бюджету?
Адже ані діти, ані поважний вік для нього не мають ніякого значення.

Журналісти  продовжують слідкувати за розвитком подій. Чекаємо на коментарі поліції.

- Реклама -