У Мирнограді створюють незвичайний мурал

За ініціативи ГО “Портал “Пошук” та фінансової підтримки Програми із відновлення та розбудови миру ООН у місті Мирнограді створюється ще один мурал.

Відтепер на мікрорайоні “Новатор”, за адресою провулок Львівський 15, можна знайти нову примітність, наразі нетипову для цієї частини міста.

“Сама ідея створення була навіяна сучасними тенденціями вуличного мистецтва в Донецькій області, — зазначає проєктна менеджерка ГО «Портал «Пошук» Дарія Кондратьєва. — Важливо зазначити, що 2014 рік став поворотним та може вважатися початком їх поширенню.»

Цей район міста було обрано не просто так, а виходячи із даних, які наведено у профілі громади міста Мирнограда. Оскільки ця складова міста є віддаленою та розташована окремо від центральної його частини, тож потребує об’єктів, які зможуть вподальшому нести естетичну складову.

Процес створення муралу залучив також і місцевих мешканців, які з натхненням доклали свої зусилля. Робота відбувається під керівництвом Ольги Сабадін, за попередньо розробленим нею ескізом.

Організатори сподіваються, що подібна ініціатива буде схвально сприйнятою мешканцями району та даруватиме гарний настрій впродовж свого життєвого циклу.

- Реклама -