Мешканці Мирнограду загрожує позбавлення волі за домашнє насильство над чоловіком та дітьми

37-річній мешканці Мирнограду загрожує реальний тюремний строк за систематичне домашнє насильство над чоловіком та дітьми. Про це повідомляють у Покровському відділі поліції.

Так, чоловік жінки неодноразово скаржився правоохоронцям, що вона в стані алкогольного сп’яніння вчиняла сварки, від яких страждали й четверо неповнолітніх дітей подружжя.

Дільничні офіцери Мирноградського відділу поліції поставили порушницю на відповідний облік та склали відносно неї три протоколи за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Ювенальні інспектори поліції також у цьому році притягували жінку до адмінвідповідальності за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Проте, незважаючи на профілактичні бесіди та заходи адміністративного впливу, жінка не змінила своєї поведінки.

Наразі за вказаним фактом слідчі Мирноградського відділення поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України. Порушниці загрожує до двох років позбавлення волі.

- Реклама -