На соціальне забезпечення платниками Донеччини спрямовано більше 6 мільярдів гривень єдиного внеску

За дев’ять місяців 2020 року до бюджету Донецької області надійшло 6 мільярдів 247 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що більше минулорічних показників на 42 мільйона гривень.

Повна виплата заробітної плати та сплата єдиного внеску – обов’язок кожного працедавця, тому податковою службою Донеччини особлива увага приділяється заходам з легалізації трудових доходів громадян.

Нагадуємо, що особа, яка працює нелегально, не має змоги відстояти свої права у судах у разі конфлікту з роботодавцем, позбавлена законодавчого захисту та залежить від роботодавця, його дій по відношенню до працівників. А головне — зарплата «в конвертах» позбавляє громадян страхового стажу, необхідного для отримання пенсії.

ГУ ДПС у Донецькій області акцентує увагу, що саме єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є основним джерелом наповнення фондів соціального страхування, за рахунок яких фінансуються державні соціальні програми, здійснюється виплата пенсій, матеріальної допомоги громадянам тощо. Тому, вкотре закликаємо працедавців регіону сумлінно ставитись до виконання своїх конституційних обов’язків – своєчасно та в повному обсязі сплачувати податкові зобов’язання.

- Реклама -