Мешканців Добропілля запрошують прийняти участь в опитуванні для дослідження проблем у сфері доступу до медичного обслуговування

Мешканців Добропілля запрошують прийняти участь в опитуванні для дослідження проблем у сфері доступу до медичного обслуговування  у комунальних закладах охорони здоров’я.

Це опитування виконує Громадська організація «Покровська правозахисна організація «ЩИТ» з метою реалізації проекту: «Покращення медичних послуг у комунальних медичних закладах міста Добропілля» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Для того, щоб стати учасником опитування, необхідно перейти за посиланням та заповнити анкету.

- Реклама -