Дільничні офіцери поліції Покровська борються з «самогонниками»

- Реклама -

Вчора дільничними офіцерами Покровського відділу поліції виявлено двох правопорушників у сфері самогоноваріння. Вилучено 40 літрів самогонної закваски, 3 літри самогону та обладнання для його виготовлення. Відносно зловмисників складені відповідні адміністративні протоколи. Про це повідомляє Покровський ОП

Одним з важливих напрямків в роботі дільничного офіцера поліції є проведення профілактичних заходів спрямованих на боротьбу із самогоноварінням, документування фактів продажу, придбання спиртних напоїв кустарного виробництва.

Так, в ході профілактичного відпрацювання території обслуговування дільничні офіцери отримали інформацію про те, що в одному з будинків с. Гришине виготовляють самогон. При перевірці — інформація підтвердилася. Як виявилося, селянин у себе вдома виготовляв міцні напої для власного вживання.

За місцем мешкання 36-річного чоловіка було вилучено 40 літрів самогонної закваски, 3 літри самогону та самогонний апарат. Вилучене направлено на відповідну експертизу, а у відношенні правопорушника складено адміністративний протокол за ст. 176 КУпАП «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виробництва». Тепер любителю саморобної горілки загрожує штраф від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ще один чоловік «попався» правоохоронцям з пляшкою самогону. 32-річний пияка зізнався поліцейським, що виявлену у нього пляшку «зеленого змія» він придбав у незнайомого для власного вживання.

У відношенні правопорушника складено адміністративний протокол за ст. 177 КУпАП «Придбання самогону та інших міцних напоїв домашнього виробництва». Цьому любителю самогону загрожує штраф у розмірі від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

- Реклама -