Красноармійська прокуратура передала до суду справу відносно чоловіка, який обвинувачується у шахрайстві

- Реклама -

Красноармійською місцевою прокуратурою спрямовано до суду обвинувальний акт відносно 55-річного чоловіка, який обвинувачується у заволодінні чужим майном шляхом обману (шахрайстві) ч.1 ст.190 КК України.

Так, досудовим розслідуванням було встановлено, що у березні 2016 року мешканець
м. Авдіївка подав до УСЗН Красноармійської (на даний час Покровської) міської ради Донецької області заявку про отримання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

При цьому чоловік умисно не повідомив державний орган про наявність у нього трьох банківських рахунків на суму понад 27 тис доларів США, що є підставою для відмови в нарахуванні адресної допомоги.

В результаті чого, правопорушник за 6 місяців незаконно отримав адресну допомогу від держави у розмірі 10 000 грн.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двохсот до двохсот сорока годин, або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

- Реклама -