Правоохоронці затримали «чорних лісорубів», які вирубували дерева у чотирьох районах Донеччини

- Реклама -

Правоохоронці затримали групу чоловіків, які незаконно вирубували дерева у чотирьох районах Донеччини — Мар’їнському, Покровському, Добропільському та Бахмутському.

Про це журналістам повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області.

Так, досудовим розслідуванням було встановлено, що протягом 2019 та 2020 років четверо мешканців Донецької області незаконно вирубували дерева породи акація, дуб, тополь та ясень на територіїї Добропільського, Мар’їнського, Бахмутського і Покровського районів.

Середня вартість деревини для населення складала 700 грн/куб.м. Загалом зловмисниками спричинено тяжкі наслідки навколишньому природному середовищу на суму близько 4 мільйонів гривень.

 У ході санкціонованого обшуку за місцями мешкання фігурантів та складському приміщенні, де зберігалась деревина виявлено та вилучено чорнові записи, копії лісорубних квитків, КАМАЗ для транспортування дров, пістолет Флобера, 35 куб/м дров та 27 тисяч гривень.

Дії правопорушників кваліфіковано за ч. 4 ст. 246 (незаконна порубка лісу, яка причинила тяжкі наслідки) КК України. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру.

Досудове розслідування триває.

- Реклама -