Шахраї з Білої Церкви одурили добропільчанку

- Реклама -

Попри всі застереження працівниками поліції щодо інтернет-шахраїв, довірливі громадяни продовжують потрапляти на їхній «гачок», при цьому втрачаючи свої заощадження. На цей раз мешканка Добропілля добровільно перевела 2700 гривень за хибне замовлення.

До Добропільського відділення поліції звернулася 41-річна місцева жителька із заявою, що її ошукали на одному відомому сайті. Жінка розповіла правоохоронцям, що їй було потрібно крісло для педикюру. Для цього потерпіла відкрила сайт із оголошеннями і одне з них її привабило.

В оголошенні була дуже приємна пропозиція – красива кушетка за сприятливу ціну. Також там був вказаний рахунок, куди потрібно перерахувати гроші за замовлення. В триденний строк продавець із Білої Церкви обіцяв вислати крісло службою експрес доставки вантажів.

Добропільчанка перевела гроші, а від постачальника отримала смс повідомлення із номером декларації. Коли строк отримання посилки закінчився, а замовлення так і не прийшло, жінка запідозрила щось неладне. Вона прийшла до відділення служби доставки, але там їй повідомили, що такого номера декларації в них не зареєстровано. Розгублена жінка вирішила подзвонити інтернет — продавцю, але той «опинився поза зоною досягнення». Тоді потерпіла зрозуміла,що її обдурили і звернулася до поліції.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «шахрайства» Кримінального кодексу України.

- Реклама -