Мир та добробут у кожну родину: у Родинському пройшла обласна конференція політичної партії «Молодіжна партія України»

- Реклама -

«Мир та добробут у кожну родину» — саме під таким гаслом протягом 5 років працює команда Сергія Андрійченка у Покровську, Родинському та Мирнограді. І саме під таким гаслом сьогодні, 19 вересня, в Родинському відбулася обласна конференція політичної партії «Молодіжна партія України».

Вже не з горами 25 жовтня, коли Покровська і Мирноградська ОТГ розпочнуть нову сторінку своєї історії, коли нарешті оберуть нових керівників міст та депутатів, які змінять життя громади на краще.

Сьогодні команда, яка за ці роки втілила у Покровську, Родинському, Мирнограді та Покровському районі безліч соціальних проектів, йде на вибори, аби довести – керувати містом чесно та без корупції не тільки можна, але й потрібно. Команда молодих та енергійних людей на чолі з Сергієм Андрійченком знають, як повернути мешканцям віру у владу та депутатів, і зробити наші міста красивими, комфортними та європейськими.

Під час конференції були затверджені кандидатури на посаду голів Покровської та Мирноградської ОТГ. Делегати одноголосно підтримали кандидатури Сергія Андрійченка та Катерини Андрійченко.

Також були затверджені кандидатури в депутати в місцеві ради Покровської та Мирноградської ОТГ.

- Реклама -