Гірника з Добропілля засудили за порушення правил безпеки

- Реклама -

Гірнику з Добропілля, злочинна недбалість якого призвела до травмування колеги, винесли обвинувальний вирок. Про це журналістам повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області.

Так, судом було встановлено, що 30 червня 2018 року гірник очисного забою з видобутку вугілля на шахті «Алмазна» допустив знаходження одного з них у небезпечній зоні, а саме – у лаві, без належної фіксації опори перекриття. Цими діями він знехтував безпекою інших працівників, що призвело до травмування одного з чоловіків. Постраждалий отримав тяжкі тілесні ушкодження, які спричинили повний параліч нижніх кінцівок.

Добропільським міським судом ухвалено обвинувальний вирок чоловіку  за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Винному призначено покарання у вигляді одного року обмеження волі з іспитовим строком на 2 роки з позбавленням права обіймати керівні посади при виконанні гірничих робіт строком на один рік.

- Реклама -