Дітям полісменів Покровська влаштували свято (Фото)

- Реклама -

Діти в різних куточках світу з нетерпінням чекають Нового року, пишуть листи Дідові Морозу і Санта-Клаусу, мріючи отримати заповітні подарунки і чекаючи чудес, які зроблять саме чарівне свято в році по-справжньому незабутнім.

Співробітники Покровського відділу поліції разом із Лігою майбутніх поліцейських влаштували новорічне свято для дітей правоохоронців.

Дітлахи потрапили у справжню зимову казку: ошатний зал, гарна ялинка, новорічна музика – все це створювало атмосферу свята, радості та чарівництва. Разом із Дідом Морозом та Снігуронькою хлопчики та дівчатка водили хороводи, відгадували загадки, співали, танцювали та охоче приймали участь у конкурсах.

Незабутню атмосферу новорічного свята створювали чудові новорічні костюми дітей, їх позитивна енергетика та гарний настрій. Маленькі учасники заходу не залишились без солодких подарунків.

Свято вдалося на славу та пройшло весело і завзято. Батьки дякували організаторам і учасникам новорічної вистави за доставлену радість і гарний настрій!

Керівництво та особовий склад Покровського відділу поліції висловлюють подяку трудовому колективу та президенту правління ПАТ ШУ «Покровське» Леоніду Володимировичу Байсарову, а також благодійному фонду «Надія» за сприяння у проведенні новорічного свята для дітей працівників поліції Покровська.

- Реклама -