Дороги, медицина, освіта та безпека: про основні напрямки фінансування у Держбюджеті 2021

- Реклама -

Цього тижня Уряд подав до Верховної Ради проект закону про Державний бюджет на 2021 рік. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль підкреслив, що це оптимальний документ, який максимально враховує потреби людей і водночас є реалістичним до виконання.

Пріоритети Уряду не змінилися і вони чітко відображені в кошторисі: медицина, освіта, безпека та оборона, соціальний захист людей, будівництво доріг та підтримка бізнесу.

«У бюджеті закладено безпрецедентні видатки на медицину — 156 мільярдів гривень. Це на 27,5 мільярдів більше, ніж цьогоріч. Це дасть змогу наступного року на 30% підвищити зарплати лікарям. Це покращить якість медичних послуг та дозволить додатково облаштувати лікарні сучасним обладнанням. Майже 20 мільярдів гривень  буде виділено на боротьбу з коронавірусом. Це означає, що на наступний рік лікарні будуть забезпечені всім необхідним», — зазначив очільник Уряду.

Ще один пріоритет, за словами Прем’єр-міністра, це збільшення видатків на освіту — зростання на 34 мільярди гривень. Традиційно будуть підвищені видатки на соціальний захист населення, продовжиться збільшення державних інвестицій в інфраструктуру.

«150 мільярдів гривень передбачається на будівництво доріг у наступному році. Це безпрецедентна сума. Програма Президента «Велике будівництво» — це програма, яка створює десятки тисяч робочих місць та сприяє відновленню економіки», — сказав Денис Шмигаль.

- Реклама -