В Мирнограді провели останній такий захід в цьому році

- Реклама -

В Мирноградському (раніше — Димитровському) міському центрі зайнятості відбувся останній в цьому році інформаційно- консультаційний захід «Під одним дахом». Цього разу його послугами скористалися 15 осіб.

Головне завдання заходу — об’єднати зусилля структур «під одним дахом» для надання комплексних послуг, відповідно до компетенції, різним категоріям населення, в першу чергу, внутрішньо переміщеним особам, демобілізованим учасникам АТО та іншим соціально вразливим категоріям населення.

Відвідувачі центру зайнятості отримали чимало корисної та змістовної інформації щодо надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого вугілля, матеріальної допомоги інвалідам, порядку оформлення пенсії при відсутності можливості підтвердження страхового стажу, порядку переоформлення довідки переселенця та пільг, які вона дає внутрішньо переміщеній особі та з інших питань.

Закриваючи захід, директор ММЦЗ Наталія Базилевич запросила усіх бажаючих вже в новому році відвідувати інформаційно-консультаційний захід, який проходить кожної середи з 09-00 до 10-00.

- Реклама -