Поліцейські затримали мешканця Покровська, який 17 років знаходився у розшуку

- Реклама -

У Дніпропетровській області було затримано чоловіка, який 17 років знаходився у розшуку. Наразі чоловіка привезли до Покровська та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Так, у 2001 році чоловік з Покровська був засуджений за угон транспортного засобу. Судом йому було призначено покарання у вигляді виправного строку. Проте через 2 роки це покарання було змінено на позбавлення волі.

Затримати чоловіка не вдалося, так як він покинув місто. Його було оголошено в міжнародний розшук.

Всі 17 років поліцейські не припиняли розшук зловмисника. І ось 5 вересня правоохоронці міста Дніпро зупинили його для перевірки документів водія. Виявилося, що чоловік не мав при собі ані посвідчення водія, ані документів на автівку. Крім того, він відмовився проходити відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

А під час складання адмінматеріалів, правоохоронці встановили, що даний громадянин перебуває у розшуку з 2003 року і повідомили про це своїх колег з Покровська.

Співробітники сектору кримінальної поліції Покровського ВП доставили порушника до Покровська. Тепер зловмиснику доведеться відбути призначене раніше судом йому покарання.

- Реклама -