У Покровську провели урочистий мітинг до 77 річниці Дня визволення Донбасу

- Реклама -

Сьогодні, 8 вересня, жителі Покровська зібралися на площі Шибанкова біля танку Т-34 на братській могилі загиблих воїнів та підпільників на урочистий мітинг, присвячений 77-ій річниці визволення Донбасу від фашистських загарбників.

Вшанувати пам’ять полеглих солдатів і офіцерів, які звільнили Донеччину, зібралися школярі, студенти, представники міської влади, соціальних служб і трудових колективів, а також військовослужбовці та фронтовики.

Варто відзначити, що у визволенні Донбасу і нашого краю брали участь багато покровчан. 8 вересня 1943 року місто звільняли 4 стрілецькі дивізії, 2 стрілецькі корпуси, танковий корпус, а також авіаційний полк.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто, не жаліючи власного життя та здоров’я, звільнив Донеччину та подарував її мешканцям мирне небо.

Згадували сьогодні й про події, які вже 6 років відбуваються у сучасній Донеччині. Тонкою червоною ниткою через весь захід протягнулося сподівання про закінчення війни на Донбасі та повернення до мирного життя.

Закінчився мітинг покладанням квітів до братської могили.

- Реклама -