Полісмени блокуватимуть спроби відновити незаконний гральний бізнес у Покровську і регіоні

- Реклама -

У рамках ліквідації незаконного грального бізнесу за розпорядженням міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова розроблено план національних заходів із запобігання відновлення діяльності нелегальних гральних мереж. Про це йшлося на селекторній нараді МВС з керівниками відомчих та регіональних підрозділів під головуванням заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового.

Під час наради було підбито підсумки загальнодержавного відпрацювання із знищення незаконного грального бізнесу.

За два тижні лише на Донеччині було припинено діяльність 62 нелегальних гральних закладів, вилучено 485 одиниць грального обладнання та гроші усумі 217,6 тисяч гривень. За фактами зайняття протиправною діяльністю відкрито 44 кримінальних провадження.

Загалом на території України припинено діяльність 789 гральних закладів, з них переважна кількість – інтерактивні клуби. У порушників вилучено понад 8 тисяч одиниць грального обладнання та понад 2 мільйони гривень, здобутих злочинним шляхом. Загальна вартість вилученого грального обладнання сягає 24 мільйони гривень. Розпочато 361 кримінальне провадження.

Поліцейські нанесли відчутний удар по незаконному азартному бізнесу. Разом з тим є інформація, що деякі організатори згорнули свою діяльність та перебувають у «режимі очікування», тому було прийнято рішення продовжувати відпрацювання до повної ліквідації нелегального бізнесу.

Т.в.о. голови Національної поліції Вадим Троян зазначив, що керівництвом розроблено низку заходів щодо запобігання відновлення діяльності вже знищених гральних мереж.

Для попередження повторного відкриття гральних закладів Департаментом захисту економіки Нацполіції будуть створені мобільні групи з числа працівників апарату та Департаменту внутрішньої безпеки. Групи будуть збирати відомості про факти діяльності на території областей незаконних гральних закладів та перевіряти роботу регіональних підрозділів поліції у сфері протидії гральному бізнесу.

Керівництво Нацполіції наголосило, що на керівників тих регіонів, де буде виявлено діючі гральні заклади, очікує дисциплінарна відповідальність.

Мобільні групи працюватимуть в кожному регіоні. Посилений моніторинг здійснюватиметься у період новорічних свят, бо саме у цей час можлива активізація підпільних місць азарту.

- Реклама -