Уряд затвердив порядок виплати компенсації за зруйноване на Донбасі житло

- Реклама -

Кабінет міністрів затвердив порядок виплати компенсації за житло, яке було зруйноване внаслідок надзвичайної ситуації військового характеру на контрольованій Урядом України території Донецької та Луганської областей.

Відповідне рішення Уряд ухвалив на своэму засіданні вчора, 2 вересня.

«У державному бюджеті України на 2020 рік на ці цілі передбачено 20 мільйонів гривень. Мінреінтеграції визначено головним розпорядником коштів», — йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

У відомстві зазначили, що розмір компенсації потерпілим визначатиметься за показниками опосередкованої вартості спорудження житла в регіонах України, але не більше ніж 300 тисяч гривень.

Бюджетні кошти розподілятимуться серед громадян на підставі інформації про житло потерпілих, яку збиратимуть регіональні органи соціального захисту населення та органи місцевого самоврядування.

У Мінреінтеграції зазначили, що постраждалими визнаються громадяни України, іноземці та особи без громадянства, житлові будинки чи квартири яких пошкоджено чи зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації, спричиненої збройною агресією Росії. Грошова компенсація надаватиметься постраждалим, які є власниками житла на контрольованій Урядом України території, та яке було зруйноване після 14 квітня 2014 року.

- Реклама -