Мешканець Родинського постане перед судом за незаконне отримання пенсійних виплат

- Реклама -

Мешканцю Родинського загрожує від 3 до 8 років тюрми за підробку документів та незаконне отримання пенсійних виплат. Про це повідомляють у прес-службі прокуратури Донецької області.

Так, досудовим розслідуванням було встановлено, що у червні 2011 року мешканець Родинського, який на той час не мав підстав для отримання пенсії за віком, надав до Управління Пенсійного фонду завідомо підроблені документи. У трудовій книжці на його ім’я були внесені дані щодо його роботи протягом 2 років на шахті Димитровського шахтобудівельного управління № 1, де він насправді не працював.

На підставі цих документів чоловікові було призначено пенсію. За період з 2011 по 2015 роки підозрюваний незаконно отримав на банківський рахунок державні кошти у розмірі понад 300 тисяч гривень.

Красноармійською місцевою прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт за ч. 3 ст. 190 (заволодіння  чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене у великих розмірах) КК України. Чоловіку загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

- Реклама -