У Родинському яскраво та весело відзначили День міста та День шахтаря

- Реклама -

Вчора, 30 серпня, маленьке шахтарське містечко Родинське відзначало одразу два великих свята — свій 70-й День народження та День шахтаря. Сергій Андрійченко та його команда підготували багато сюопризів як для мешканців, так і для гостей міста.

Весь міський парк було поділено на локації: на дитячому майданчику малечу розважали аніматори та майстрині з аквагриму, трохи далі — безкоштовні майстер-класи для усіх охочих та виставка малюнків, далі — фотозона, щоб кожен міг зробити яскраві світлини на пам’ять, а ляльки-велетні та учасники команди Сергія Андрійченка протягом усього свята роздавали малечі безкоштовне смачне морозиво.

На головній сцені ж відбувалися  виступи місцевих талантів та нагородження 70 найкращих та найпочесніших мешканців Родинського.

«Я хочу привітати всіх наших мешканців з цими святами та побажати миру, злагоди та благополуччя в кожну родину. Завдяки підтримці небайдужих людей, які щиро, від усього серця люблять своє місто, воно зараз таке красиве й комфортне. Ми й надалі будемо робити все для того, щоб кожен з вас пишався своїм містом», — привітала присутніх в.о.Родинського міського голови Катерина Андрійченко.

А яке ж день народження без торту? Після того, як усі загадали бажання та задули свічки, малеча змогла поласувати смачним святковим тортом.

Приєднався до привітань і депутат Покровської міської ради, член Родинського виконкому, меценат, який втілив безліч проектів у місті, Сергій Андрійченко:

«Я вітаю усіх з Днем міста та Днем шахтаря. З кожним роком Родинське становиться все красивішим та комфортнішим. Багато роботи було зроблено, багато планів ще попереду. Але все це можливо завдяки сильній та дружній команді, та вашій підтримці. Нехай у кожній родині панують любов, щастя та добробут. Зі святом!»

Музичним подарунком для усіх присутніх на святі став виступ кавер-групи «CARRE», які заспівали всім відомі запальні композиції.

Ну а справжньою родзинкою свято стало фаер-шоу, яке подарував усім Сергій Андрійченко. Палаючий куб, зачаровуючі танці з вогнем та сотні іскор — надовго залишаться у пам’яті кожного мешканця.

Завершилося свято запальною дискотекою.

 

- Реклама -