За добу на Донеччині додалося 66 нових випадків захворювання на коронавірус: з них 2 у Покровську та 1 у Родинському

- Реклама -

Коронавірусну хворобу діагностували у 66 мешканців Донеччини, у тому числі у чотирьох дітей та двох медпрацівників, за п’ятницю, 28 серпня. Про це голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.

Найбільша кількість нових випадків COVID-19  підтверджено у Краматорську, де захворіли 26 мешканців. 16 хворих  виявлено у Слов’янську; 13 —  у Маріуполі; 3 — у Мангушському районі; по 2 — у Дружківці, Покровську і Лиманській ОТГ; по 1 — у Миколаївці та Родинському.

«Пандемія набирає обертів. На мапі поширення COVID-19 з’являються нові населені пункти, а кількість хворих різко зростає. Це свідчить про те, що зараз, як ніколи раніше, нам потрібне відповідальне ставлення до хвороби», — зазначив Павло Кириленко.

Він повідомив, що на позачерговому засіданні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій зберегла за Донецькою областю статус зеленої зони, проте, якщо коронавірусна хвороба й надалі так прискорюватиме темпи поширення,   цей статус можна втратити.

- Реклама -