Нагородження мешканців, концертна програма та фаєр-шоу: як у Родинському відсвяткують найголовніші свята — День міста та День Шахтаря

Сьогодні у Родинському відбудуться найголовніші свята — 70-й День народження міста та День шахтаря. За ініціативи та при підтримці депутата Покровської міської ради Сергія Андрійченка, а також Родинської міської ради, на всіх мешканців та гостей шахтарського містечка очікує по-особливому яскрава розважальна програма.

Так,  о 18-00 у Родинському міському парку стартує велозаїзд. На сцені розпочнеться святкова програма з концертом від місцевих талантів та нагородженням 70 найкращих та найпочесніших мешканців міста.

Увесь парк буде розділено на тематичні зони. Працюватимуть аніматори, майстри з аквагриму, проводитимуться майстер-класи з рукоділля, дітей пригощатимуть морозивом. Також кожен бажаючий зможе подивитися тематичну виставку малюнків та зробити круті безкоштовні фотографії.

Привітати Родинське зі святами приїде група «CARRE», яка заспіває найулюбленіші хіти. Родзинкою святкової програми та подарунком для усіх мешканців від команди Сергія Андрійченка стане фаєр-шоу та запальна дискотека.

Приходьте до Родинського міського парку в неділю та незабутньо відсвяткуйте найголовніші свята цього літа!

- Реклама -