ГО «Покровська правозахисна організація «Щит» впроваджує проект з покращення медичних послуг у Добропіллі

- Реклама -

Громадська організація «Покровська правозахисна організація «Щит» впроваджує проєкт «Покращення медичних послуг у комунальних медичних закладах міста Добропілля», який реалізується за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» у межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Термін впровадження проєкту з 20.07.2020 до 20.11.2020 року.

В межах проєкту планується провести соціологічне опитування мешканців міста Добропілля щодо проблем та потреб при отриманні медичних послуг. Також буде розроблено та передано на баланс інформаційний вебсайт та 10 інформаційних стендів для комунальних медичних закладів міста, які будуть наповнені актуальною інформацією.

Проєкт сприятиме реалізації права громадян на доступ до публічної інформації у сфері охорони здоров’я, завдяки чому підвищиться якість надання бюджетних медичних послуг у місті Добропілля.

Усі бажаючі мешканці м. Добропілля та прилеглих селищ можуть долучитися до цього проекту та внести свій внесок у покращення медичного обслуговування у комунальних медичних закладах міста, прийнявши участь у он-лайн опитуванні, перейшовши за посиланням.

- Реклама -