Новий навчальний рік на Донеччині: що, як, коли?

- Реклама -

Сьогодні, 26 серпня, у Краматорську відбувся традиційний брифінг з питань запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції, під час якого було обговорено найактуальніше на сьогодні питання — початок нового навчального року.

Директор департаменту освіти та науки Донецької ОДА Тетяна Сідашева повідомила, що у зв’язку з тим, що Донеччина знаходиться у зеленій зоні карантину, загальноосвітні заклади області запрацюють з 1 вересня. Проте навчальний процес відбуватиметься в умовах адаптивного карантину.

Так, директор департаменту освіти та науки порекомендувала не проводити традиційних свят 1 вересня, наголошуючи на неможливості забезпечення необхідної соціальної дистанції.

Також Тетяна Сідашева запропонувала великим навчальним закладам (де навчається 500-700 учнів) розглянути варіанти різних входів до школи, різних режимів роботи та харчування:

«Тобто одні класи розпочинають навчання о 8-00, а інші о 9-00 чи 9-30. Це робиться для того, щоб діти менше рухалися у межах школи. Через це і тимчасово було відмінено кабінетну систему: діти заходять до свого класу, а вчитель приходить і викладає свій предмет».

За станом дітей має спостерігати класний керівник, а також медична сестра та адміністрація школи. У разі виявлення коронавірусної хвороби у когось з учнів, на самоізоляцію піде весь клас. Проводити батьківські школи рекомендується в онлайн-режимі.

До того ж, Тетяна Сідашева доповіла, що в області буде створено моніторингову групу, яка буде відвідувати навчальні заклади з метою перевірки організації учбового процесу та усунення недоліків.

- Реклама -