У складі п’яти територіальних виборчих комісій на Донеччині відбулися перші заміни

- Реклама -

На Донеччині заміни відбулися  у п’яти територіальних виборчих комісіях з 30 утворених. Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, своїх представників наразі замінили 10 політичних сил.

Так, 14 серпня  Центральна виборча комісія прийняла Постанову  №179, відповідно до якої у Донецькій області змінився склад 5 комісій — у двох районних та трьох міських виборчих комісіях. Зокрема, внесено по одній заміні у Краматорській та Покровській районній ТВК, а також у Білозерській міській ТВК. Три заміни затверджено у Мирноградській міській ТВК.

Найбільших змін зазнав склад Покровської міської територіальної виборчої комісії, у якій замінено 5 осіб.

Своїх представників наразі замінили 10 політичних сил. По одній заміні від політичних партій «Наш край», “Партія Конкртнихе справ”, «Громадянське суспільство», «Альтернатива», «Рівне разом», «Єдина громада», «Велика країна», «Патріоти Волині», «Наш дім — Одеса», «Партія твого міста». Також 2 заміни у складі ТВК зробила місцева організація політичної партії “Єдина громада”.

«Політичні партії мають на це право, вони можуть вносити подання для заміни своїх представників у відповідний ТВК. Однак важливо, щоб вони не зловживали такою можливістю. Адже це може знизити якість роботи комісій. Особливо, якщо ТВК знову буде переформовуватися напередодні дня голосування», — зазначила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Донецькій області Наталя Боровська.

- Реклама -