У Покровську планують підвищити тариф на теплопостачання

- Реклама -

У Покровську планують підвищити тариф на теплопостачання для всіх категорій споживачів. Така інформація з’явилася на сайті Покровської міської ради.

Так, повідомляється, що діючі тарифи на теплопостачання були встановлені Красноармійською міської радою у 2008 році. Відтоді вони змінювалися НКРЕКП  шляхом  коригування лише окремих складових частин структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни. В основному це була зміна цін на енергоресурси — для населенея у червні 2016 року, для бюджетних установ та інших споживачів у листопаді 2017 року.

Підвищити тарифи планується у зв’язку зі зростанням витрат на електроенергію, оплату праці, водопостачання, вугілля тощо.

Зазначається, що у зв’язку із збільшенням витрат на надання послуг з теплопостачання підприємство впродовж декількох років є збитковим.

Головна причина збитковості – недостатній рівень відшкодування фактичних витрат підприємства діючими тарифами на послуги з теплопостачання для всіх категорій споживачів.

Так, за підсумками роботи  в 2018 році збитки підприємства з основної діяльності склали 42 мільйона 566 тисяч 400 гривень, за 2019 рік збитки складають  58 мільйонів 32 тисячі 100 гривень.

Планується встановити наступні тарифи:

Мешканці Покровська можуть надіслати свої зауваження та пропозиції до 23 серпня у письмовому або електронному вигляді за адресою: КП «Покровськтепломережа: 85300, Донецька обл., м.Покровськ, вул. Захисників України-4А, E-mail: krasnteplo@ukr.net

- Реклама -