В Покровській оперзоні завершено спецоперацію

- Реклама -

В результаті проведення спецзаходів з ліквідації грального бізнесу, правоохоронцями Покровської (раніеш — Красноармійській) оперативної зони були перевірено 48 закладів, задокументовано незаконну діяльність 12 гральних клубів. За всіма фактами відкриті кримінальні провадження, вилучені речові докази.

За наказом міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з 5 грудня в Україні стартувала спецоперація з ліквідації нелегального грального бізнесу. Мета спецоперації — повністю ліквідувати гральний бізнес на території держави.

Задля проведення спецоперації були створені мобільні групи, які виявляли та документували діяльність гральних закладів на всій території обслуговування Покровського відділу поліції.

Протягом спецзаходів було перевірено 48 клубів. Документувались як заклади відкритого типу з вільним доступом — інтерактивні зали, клуби, букмекерські контори, так і ті, що працювали у замаскованому вигляді — зали гральних автоматів, казино. Однак це не завадило поліцейським провести санкціоновані обшуки. В результаті вилучено 123 одиниці меблів, більше 100 одиниць комп’ютерної техніки та інше обладнання, яке використовувалося для проведення заборонених азартних ігор. Також правоохоронцями вилучено майже 13 тисяч гривень, отриманих від заняття незаконним бізнесом.

Наразі вирішується питання про накладання арешту на вилучене обладнання та призначення комп’ютерно-технічних експертиз.

За всіма фактами відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Наразі встановлюється організатор нелегального закладу. Йому загрожує покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

На сьогодні на території обслуговування Покровського відділу поліції жоден нелегальний гральний заклад не працює.

- Реклама -