Для дітей села Гришине організували яскраве літнє свято

- Реклама -

Для дітей літо — пора відпочинку та яскравих емоцій. Саме тому депутатом Покровської міської ради Сергієм Андрійченком була ініційована низка дитячих свят для малюків Покровського району. У суботу, 8 серпня, яскраву програму провели для діточок села Гришине.

Веселі та запальні аніматори, вдягнені в костюми улюблених мультиплікаційних героїв, протягом двох годин розважали малюків та батьків. Ігри, конкурси, танцювальні флешмоби — діти із задоволенням приймали участь у всіх активностях та були нагороджені подарунками від організаторів.

Також на святі безкоштовно працювали майстрині з аквагриму, які вміло розмальовували обличчя хлопчиків та дівчаток яскравими фарбами.

Батьки, які були присутні на святі, від усього серця дякували організаторам, адже в самому селі  дуже рідко відбуваються якісь розваги для дітей, і таке свято стало справжнім подарунком для усіх маленьких мешканців. А команда Сергія Андрійченка, в свою чергу, запевнила, що щасливі дитячі очі та щирі посмішки стали для них найкращим доказом того, що свято справді вдалося.

- Реклама -