У Покровську перекрили канал постачання контрафактних сигарет та алкоголю

- Реклама -

Протягом липня у Покровську було перекрито канал постачання контрафактнихх сигарет та алкоголю. Про це повідомляють у прес-службі Державної прикордонної служби.

Так, оперативні співробітники Краматорського загону під процесуальним керівництвом військової прокуратури Донецького гарнізону за участю співробітників управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області та співробітників ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, перекрили канал постачання на підконтрольну територію незаконно виготовлених алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Під час проведення обшуків було виявлено та вилучено понад 102 тисячі пачок сигарет виробництва так званої «ДНР», Білорусі й Молдови як з підробленими акцизними марками, так і взагалі без них. Загальна сума вилучених сигарет становила більше 4 мільйонів гривень.

Також правоохоронцями було вилучено  понад 1200 літрів контрафактних горілчаних виробів на суму близько 230 тисяч гривень. На вилучену продукцію суд наклав арешт.

Тривають слідчі дії, спрямовані на встановлення осіб, які вчинили вказані кримінальні правопорушення.

- Реклама -