Прокуратура вимагає розірвати договір на 2,8 мільйона гривень щодо ремонту житлового фонду Покровська

- Реклама -

Красноармійська місцева прокуратура вимагає від житлово-комунального відділу Покровської міської ради визнати недійсним договір щодо ремонту житлового фонду Покровська з одним з ФОПів.

Про це журналістам повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області.

Так, було установлено, що у квітні 2020 року між ЖКВ та ФОП було укладено договір про надання послуг з поточного ремонту вимощення та входів у під’їзди будинків на загальну суму 2,8 мільйони гривень.

Прокуратура вважає, що тендерна пропозиція переможця не відповідала кваліфікаційним вимогам щодо наявності досвіду з виконання аналогічних робіт, не підтверджено розрахунки витрат та надано документи, що суперечать умовам Тендерної документації. Таким чином, пропозиція ФОПа-переможця мала бути відхилена замовником ще до початку торгів.

З відкритих джерел журналісти сайту DDK.DN.UA дізналися, що ФОП, який виграв такий вигідний тендер — ФОП Велігорська Майя Валеріївна, що зареєстрована у місті Мирноград.

Маяй Валеріївна вже неодноразово вигравала тендери від житлово-комунального відділу Покровської міськради. Ось, наприклад, у 2019 році вона виконувала вимощення будинків  та ремонт входів у під’їзди житлового фонду  центральної та північної частини Покровська, а також ремонтувала дороги. Загалом з 2019 року жінка отримала з бюджету Покровська 9 мільйонів 882 тисячі 239 гривень.

Можливо, ці факти також зацікавлять прокуратуру та відбудеться перевірка щодо виконаних по факту робіт, їх якості та витрачених на це бюджетних грошей.

- Реклама -