У Покровську призначили трьох нових заступників з оточення Требушкіна-старшого

- Реклама -

Сьогоднішня 82-га позачергова сесія Покровської міської ради нагадує гарно сплановане кіно за раніше затвердженим сценарієм. Перед початком сесії деяких депутатів традиційно зібрали у приміщенні виконкому, аби розказати, як правильно голосувати. На засідання з’явилися рівно 19 депутатів, голосів яких вистачить для прийняття рішень.

Спочатку депутати одноголосно проголосували за звільнення з посади заступника міського голови В’ячеслава Кірієнка, начебто за власним бажанням. Потім перейшли до голосування за нових заступників.

Навіть не представивши присутнім нових заступників, депутати дружньо проголосували за призначення трьох замів — Вікторію Ларіну, Олега Фролова та Костянтина Воробйова.

Варто відзначити, що Костянтин Воробйов обіймав до цього посаду радника міського голови. Олег Фролов — офіційний помічник народного депутата Руслана Требушкіна. Вікторія Ларіна — заступниця начальника Управління соціального захисту населення.

Як бачимо, брати Требушкіни в черговий раз намагаються «прибрати» до своїх рук усі владу, аби контролювати місто та його бюджет. І сьогоднішнє дійство на сесії — прямий тому доказ.

- Реклама -