Добропільські кікбоксери відвідали навчально-тренувальні збори

- Реклама -

Корисними та цікавими стали навчально-тренувальні збори для 12 вихованців секції «Кікбоксинг» спорткомплексу міста Добропілля, які проводилися на базі відпочинку «Вікторія» (смт.Мелекіно) з 15 по 22 липня під керівництвом тренера Рафаеля Сейранова і його помічника Максима Кочури.

Тренування чергувалися з відпочинком. Щоранку після сходу сонця хлопці пробігали дистанцію 7 кілометрів уздовж берега, опівдні тренування проходили в морі, а ввечері на спортивному майданчику відпрацьовували вправи в парах в спортивній екіпіровці.

А яким насиченим був відпочинок спортсменів! Тут і спортивні ігри з купанням, і вечірні прогулянки, наповнені живим спілкуванням молоді.

Хочеться відзначити, що на тренуваннях кожен викладався на повну, відпрацьовував старі і вивчав нові прийоми. За тиждень спортсмени повноцінно відпочили і поліпшили рівень фізичної підготовки, отримали найяскравіші враження, фантастичний заряд енергії, масу позитивних емоцій і бойовий настрій для участі в Кубку Донбасу з кікбоксингу WAKO від 10 до 40 років, який відбудеться в м.Курахове 15 серпня.

- Реклама -