Чергова футбольна зустріч у Родинскому: ФК «Шахтар» зіграв з ФК «Прометей»

Вчора, 1 серпня, у Родинському відбувся черговий матч в рамках турніру області. На цей раз ФК «Шахтар» приймав на своєму полі ФК «Прометей» з Великоновосілківського району.

Розпочалася зустріч з традиційної розминки спортсменів. Потім — свисток судді й запекла боротьба за м’яч.

У першому таймі гра проходила переважно біля воріт «Прометея». Футболісти відчайдушно боролися за м’яч, були й травми, проте гол у першій половині гри забити не вдалося ні одній команді.

Після перерви стало ще більше атак на ворота один одного, і на початку другого тайму родинський «Шахтар» забиває гол супернику. Проте «Прометей» не заставив себе довго чекати та забив м’яч у ворота хазяїв поля.

До кінця другого тайму команди намагалися вирвати перемогу, проте це їм не вдалося. Результат гри — нічия, 1:1.

Як зазначив головний тренер ФК «Шахтар» Олександр Костюк, гра видалася напруженою та яскравою, адже обидві команди досить сильні та мають гарний потенціал. Не дивлячись на нічию, «Шахтар» продовжує залишатися на першій позиції в турнірній таблиці з 10 очками, «Прометей» посідає другу з 8 очками.

«Хотілося б подякувати Президенту нашої команди Сергію Андрійченку. Завдяки його підтримці ми маємо змогу приймати участь у цих змаганнях, у нас є нова форма й усе необхідне спортивне приладдя, ми можемо виїжджати на ігри та відстоювати честь нашого міста. Це дуже важливо для нас!» — наголосив Олександр Костюк.

Наступна гра «Шахтаря» відбудеться вже 12 серпня у Родинському. Суперниками родинців стане команда з Покровська.