Покровські можновладці планують витратити 274 тисячі гривень на піротехнічне шоу до Дня міста

Наприкінці серпня у Покровську відзначатимуть 145-річчя міста. Так як через карантин масштабні святкування заборонені, місцева влада вирішила влаштувати масштабний фейєрверк.

Тендер на проведення піротехнічного шоу було оголошено 28 липня відділом культури, туризму та охорони культурної спадщини в особі начальниці відділк Олени Олехнович.

Так, згідно тендерної документації, покровські можновладці планують придбати шість різних найменувань висотних зарядів типу «квіткошар» різного діаметру розкривання.

Очікувана вартість договору, згідно з інформацією з Прозорро, складає 274 тисячі гривень. Наразі відбувається процедура подання пропозицій. Аукціон, на якому буде обрано переможця тендеру, відбудеться 14 серпня.

Покровські можновладці не припиняють дивувати своїми рішеннями. 274 тисячі гривень планується просто «запустити у повітря». І це в той час, коли в країні триває карантин, коли тисячі пенсіонерів та людей з інвалідністю знаходяться на межі виживання, коли в місті немає нормальних доріг, проблеми у житловому фонді,  на ремонт шкільних та дошкільних закладів збирють гроші з батьків, а у лікувальних установах не вистачає медичного обладнання для порятунку хворих.

- Реклама -