На шахту «Краснолиманська» завітав заступник міністра енергетики Олександр Зорін

Сьогодні, 30 липня, на шахту «Краснолиманська» з робочим візитом прибув заступник міністра енергетики Олександр Зорін.

Головна мета зустрічі — заборгованість по зарплаті перед шахтарями, яка тягнеться вже протягом 8 місяців.

Як повідомив Олександр Зорін, у міністерстві енергетики про ситуацію, яка склалася на «Краснолиманській», знають і роблять все можливе для того, щоб її вирішити.

«Сьогодні гроші, які йдуть від вугілля, мають йти на зарплату. Сподіваюсь, що до Дня шахтаря, ми якісь вузли розв’яжемо. Вже завтра я буду у міністра (Ольга Буславець — в.о. міністра енергетики — прим.ред.) й буду їй звітувати», — поспілкувався з трудовим колективом заступник міністра.

А директор ДП «ВК «Краснолиманська» навів присутнім статистичні дані виплат по зарплаті протягом останніх 8 місяців. Так, наприклад, у жовтні 2019 на рахунки підприємства поступило 645 мільйонів гривень на зарплату, у листопаді  — зовсім нічого, а у липні 2020 — 19 мільйонів гривень.

Олександр Зорін зазначив, що ще не одноразово відвідає підприємство та зробить усе можливе для того, аби шахтарі отримали заборгованість, а підприємство відновило роботу у звичному режимі.

Візит заступника міністра був нетривалим, адже після «Краснолиманської» він вирушив на інші вугледобувні підприємства регіону, які також потребують уваги з боку влади.

 

- Реклама -