Герб із кришечок: бюджетники Покровська отримали чергове «креативне» завдання від місцевої влади

Чиновники Покровська вже давно «прославилися» своїми «креативними» завданнями для працівників бюджетної сфери. Не полишають у спокої вчителів, навіть, у період канікулів.

Так, до редакції сайту звернулося одразу декілька батьків, які розповіли, що вчителі у батьківських групах у месенджерах надсилають повідомлення з проханням збирати пластикові кришечки.

Як з’ясувалося, влада Покровська вирішила «побити черговий рекорд» — зробити з 7 тисяч кришечок герб міста. Така трохи дивна акція буде присвячена 145-річчю міста, яке святкуватимуть наприкінці серпня. Провести її планують у парку «Ювілейний».

Для реалізації цього «проекту» вчителям доручили зібрати з батьків пластикові кришечки жовтого, блакитного, білого та чорного кольорів.

Таким чином, знов і знов працівники шкіл та позашкільних установ мають виконувати незрозумілі примхи місцевих можновладців. Можливо, покровським чиновникам час згадати про безліч невирішених проблем у цих самих закладах, про гроші, що збирають з батьків на ремонти, про відсутність сучасного оснащення у класах, а не вигадувати чергові «рекорди» для чергового самопіару?

- Реклама -