У Покровську проходить засідання Громадської ради

Сьогодні, 22 липня, у Покровську відбувається засідання Громадської ради при виконкомі Покровської міської ради.

На порядку денному стоять три питання, які стосуються проблеми довгобудів, збереження та розвику історико-культурного центру міста, а також фінансування міської радою громадських організацій Покровська.

Доповідачем по першим двом питанням виступила Світлана Миколаївна Гавриленко, яка зазначила, що проблема довгобудів існує у місті вже не перший рік. Особливу увагу Світлана Миколаївна приділила музичній школі імені Миколи Леонтовича. Вона зазначила, що ця будівля потребує капітального ремонту, адже у ній навчаються діти, які прославляють Покровськ не тільки на рівні країни, а й на міжнародному рівні.

Директор музичної школи Людмила Червяковська підтвердила, що школа знаходиться у жалюгідному стані: потрібно доробити утеплення, замінити систему опалення, зробити зал, кабінети для занять та коридори. Також було наголошено на необхідності придбання нових музичних інструментів.

Члени Громадської ради задали директору музичної школи декілька питань, які стосувалися бюджетного фінансування закладу, грошей, які збираються з батьків, та підрядників, які робили неякісні ремонти. Відповісти на ці питання Людмила Червяковська не змогла, пояснюючи, що за фінансування й підрядників відповідають покровські чиновники, а за батьківські гроші — завуч.

Наразі засідання Громадської ради продовжується. Подивитися засідання можно в прямому ефірі Телебачення «Капрі» та в Youtube.

- Реклама -